KARIERA

PROJEKTANT/GRAFIK/ILUSTRATOR/DTP

Otwarta głowa, pewna ręka, nieograniczona wyobraźnia!

Studio DN buduje nowy zespół kreatywny specjalizujący się w kreacji wizerunku marki i zaprasza do współpracy wszystkich z otwartą głową i kreatywnym podejściem do życia. Poszukujemy osób na stanowiska: Projektant/Grafik/Ilustrator/DTP.

WYMAGANIA

  • Doskonała znajomość pakietu Adobe
  • Talent i głowa pełna pomysłów
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Motywacja i zaangażowanie w pracę
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

ZAKRES WSPÓŁPRACY:

  • projektowanie grafiki komputerowej na potrzeby druku i Internetu (symbole, opakowania, ulotki, plakaty, banery, materiały promocyjne, CI, itp.)
  • projektowanie graficzne koncepcji reklamowych
  • samodzielne przygotowywanie projektów graficznych, opakowań
  • atutem będzie umiejętność przygotowania własnych projektów do druku (lub chociaż podstawowa wiedza na ten temat)
  • przygotowanie i obróbka zdjęć produktowych
  • tworzenie ilustracji na potrzeby opakowań i materiałów promocyjno brandingowych

OFERUJEMY:

  • Praca w stabilnej firmie w dobrej atmosferze
  • Twórcze zadania dla dużych marek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań

KONTAKT

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem wraz z portfolio (prezentacja pdf do 10mb) na adres: biuro@studiodn.plW temacie wiadomości prosimy podać stanowisko.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Studio DN dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133, poz. 833)".

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcesz wdrożyć na rynek nowy produkt lub odświeżyć  wizerunek marki, możemy Ci w tym pomóc.

biuro@studiodn.pl

STUDIO DN DESIGN GROUP

Studio DN to firma konsultingowo - projektowa, specjalizująca się w doradztwie strategicznym i kreacji wizerunku marek.

Oferujemy zintegrowane działania dla marek poczynając od audytu kondycji marki, poprzez strategię pozycjonowania, kreację materiałów sprzedażowych i projektowanie opakowań, na planach marketingowych i trade marketingowych kończąc.

powered by CMS Edito