top of page

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

AUDYT.png

AUDYT MARKI I KONKURENCJI

Audyt to kompleksowe spojrzenie na markę i jej otoczenie konkurencyjne.
To także analiza strategii pozycjonowania marki, komunikacji marki, działań marketingowych i spójności działań ze zdefiniowaną strategią.


 

STRATEGIA MARKI

Stworzenie wyróżniającej dla marki strategii pozycjonowania na bazie potrzeb grupy docelowej, światowych trendów i otoczenia konsumenckiego. Zdefiniowanie benefitu emocjonalnego, racjonalnego, RTB, architektury marki.

STRATEGIA.png
NOWE MARKI.png

NOWE MARKI

W oparciu o zasady neurodesignu tworzymy nowe, wyróżniające się w otoczeniu konkurencyjnym marki. Projektujemy całość komunikacji wizualnej od znaku i opakowań po systemy architektury marki.

 

BRANDING

Od 28 lat branding to nasza pasja i zawód. Budujemy i utrwalamy w konsumentach świadomość marki i jej pozytywny wizerunek na wszystkich polach styku. Rozpoznawalność wpływa na sprzedaż marki.

BRANDING.png
WZORNICTWO.png

WZORNICTWO

Wzornictwo to energia, która rodzi się z pomysłu, ze współpracy, z potrzeby tworzenia. Energia dla produktu, dla firmy, dla człowieka. Dobry projekt to początek - źródło innowacji, świadectwo historii i generator emocji. Projekty wzornicze są najlepszym sposobem na wyróżnienie w mocno konkurencyjnym środowisku rynkowym.

MATERIAŁY POS

Kompleksowo przygotowujemy wszelkie materiały wspierające sprzedaż. Pomagamy marce wpływać na decyzje zakupowe konsumentów opracowując spójne projekty wizualne dla wszystkich form promocji.

POS.png
bottom of page