CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

AUDYT.png

AUDYT MARKI I KONKURENCJI

Audyt to kompleksowe spojrzenie na markę i jej otoczenie konkurencyjne.
To także analiza strategii pozycjonowania marki, komunikacji marki, działań marketingowych i spójności działań ze zdefiniowaną strategią.


 

STRATEGIA MARKI

Stworzenie wyróżniającej dla marki strategii pozycjonowania na bazie potrzeb grupy docelowej, światowych trendów i otoczenia konsumenckiego. Zdefiniowanie benefitu emocjonalnego, racjonalnego, RTB, architektury marki.

STRATEGIA.png
NOWE MARKI.png

NOWE MARKI

W oparciu o zasady neurodesignu tworzymy nowe, wyróżniające się w otoczeniu konkurencyjnym marki. Projektujemy całość komunikacji wizualnej od znaku i opakowań po systemy architektury marki.

 

BRANDING

Od 28 lat branding to nasza pasja i zawód. Budujemy i utrwalamy w konsumentach świadomość marki i jej pozytywny wizerunek na wszystkich polach styku. Rozpoznawalność wpływa na sprzedaż marki.

BRANDING.png
WZORNICTWO.png

WZORNICTWO

Wzornictwo to energia, która rodzi się z pomysłu, ze współpracy, z potrzeby tworzenia. Energia dla produktu, dla firmy, dla człowieka. Dobry projekt to początek - źródło innowacji, świadectwo historii i generator emocji. Projekty wzornicze są najlepszym sposobem na wyróżnienie w mocno konkurencyjnym środowisku rynkowym.

MATERIAŁY POS

Kompleksowo przygotowujemy wszelkie materiały wspierające sprzedaż. Pomagamy marce wpływać na decyzje zakupowe konsumentów opracowując spójne projekty wizualne dla wszystkich form promocji.

POS.png