top of page

DESERRO - nowa marka

Apetyczna identyfikacja wizualna marki premium

Pyszne, apetyczne opakowania nowej marki ciastek premium Deserro powstały w oparciu o audyt rynku, analizę konkurencji oraz strategię pozycjonowania marki. Zaprojektowaliśmy nazwę, brand i identyfikację wizualną.

 

Sztukę projektowania identyfikacji wizualnej, która obejmuje o wiele większy zakres niż tylko projekt opakowania można uznać za jedną z najbardziej wrażliwych gałęzi grafiki użytkowej. Identyfikacja wizualna otaczających nas marek przeniknęła do codziennego życia ludzi. Dlatego Deserro było wyzwaniem, które podjęliśmy z przyjemnością

 

Podczas pracy nad logo i identyfikacją wizualną celem był nie tylko unikalny projekt, ale raczej skierowany do grupy docelowej, podkreślający charakter premium marki i jej składników. Deserro jest nie tylko marką z górnej półki, jest przede wszystkim pyszne, rozpływające się w ustach i smakowite. Obraz w sercu projektu to seria zdjęć produktu oddanych z niezwykłą dbałością o szczegóły. Nowoczesne elementy tła przyciągają wzrok do silnego, unikalnego brandu, a na widok czekolady po prostu cieknie ślinka.

DESERRO_M_7.jpg
BANER-DESERRO.jpg
bottom of page