top of page

SMART GREEN - nowa marka

Kreacja identyfikacji wizualnej nowej marki vege

Jogurty roślinne i marki wegańskie to stosunkowo młoda kategoria w Polsce. Zatłoczone kategorie często skutkują projektami opakowań, które naśladują się nawzajem, co skutkuje nie tylko przepełnionym rynkiem, ale także zagubieniem konsumenta. W przypadku pracy nad Smart Green mieliśmy do czynienia z jeszcze nieliczną kategorią lokalną, lecz bardzo zatłoczoną w Europie i na świecie. Oba te czynniki zostały wzięte pod uwagę.

 

Budowa nowej marki bez znajomości rynku i bez solidnych założeń strategicznych to rysowanie pięknego obrazka. Naszym celem są nie tylko "ładne" opakowania - mamy za zadanie zbudować markę która przetrwa, przyciągnie konsumentów i będzie notowała dobre wyniki sprzedaży.

Projektujemy nie tylko dla polskiego klienta - rynek jest otwarty, a kanały sprzedaży szerokie. Projektując Smart Green stworzyliśmy silny, czytelny i widoczny brand i kodowanie kolorystyczne, które podpowiada klientowi, czy ma do czynienia z jogurtem na bazie kokosa czy owsa. Smaki zyskały wyraźne, graficzne wizualizacje. Klient bez kłopotu znajdzie też benefity produktu -vegan friendly, soya free czy gluten free.

Smart Green to nowoczesna, skupiona na korzyściach zdrowotnych i środowiskowych marka, która wyznacza trendy dla polskiego rynku. W portfolio marki znajdą się także śmietanka i mleka roślinne, które projektujemy

SMART GREEN4 copy.jpg
BANER-SMART-GREEN.jpg
bottom of page