top of page

Studio brandingowe

Chcesz, aby rozpoznawalność Twojej marki wzrosła? Zależy Ci na budowaniu wiarygodności i zdobywania zaufania wśród klientów? Skorzystaj z naszych usług. Jesteśmy profesjonalistami zajmującymi się działaniami brandingowymi, które wyróżnią Twoją markę na tle konkurencji i przyczynią się do wzrostu jej popularności. 

 

Czym się zajmujemy?

 

Jesteśmy studiem brandingowym, które pozwoli Ci na wykreowanie oczekiwanego przez Ciebie wizerunku marki, która reprezentujesz. Specjalizujemy się projektowaniu graficznym - stworzymy wyróżniające się pośród konkurencji opakowanie twojego produktu i ciekawy logotyp. Dostosujemy plan marketingowy opierający się na Twoich oczekiwania i wdrożymy go w życie. Nasze trzydziestoletnie doświadczenie nauczyło nas dostrzegać i korzystać z trendów oraz wybierać najlepsze kody identyfikujące markę, które zapewnią spójną i wyróżniającą się identyfikację wizualną.

 

Dlaczego identyfikacja wizualna jest tak ważna?

 

Jesteśmy wzrokowcami, dla których pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Badania wykazują, że nasze umysły w celu zmniejszenia obciążenia poznawczego szczególną uwagę poświęcają skrótom. Podczas wyboru produktu, zdecydowanie bardziej skupiamy się więc na logotypie oraz opakowaniu produktu - jego kształcie i kolorze. Dla naszego mózgu te informacje są zdecydowanie ważniejsze niż opis produktu widniejący po drugiej opakowania. Identyfikacja wizualna jest zatem ważnym narzędziem umożliwiającym zapadnięcie w pamięci potencjalnego klienta. Dobrze dobrane kody umożliwią ukazanie filozofii, którą dana marka pragnie reprezentować. 

Insighty, czyli jak wpłynąć na odbiorcę

 

Potrafimy odnaleźć nawet najbardziej ukryte motywacje konsumentów - tzw. insighty. Dzięki nim pomożemy Ci wykreować wizerunek marki odpowiadającej na wszystkie potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Ważne jest nadanie marce ludzkich cech osobowości, które swoje odzwierciedlenie znajdą we wszystkich komunikatach i działaniach marki. Ten sposób ukazuje autentyczność marki i jej zaangażowane w spełnianiu potrzeb klientów. Jaka osobowość najbardziej pasuje do Twojej marki? Chcesz, aby była ona postrzegana jako mędrzec, który swoimi radami pozwoli wyjść nawet z najtrudniejszej sytuacji, a może wolisz wizerunek opiekuna zapewniającego bezpieczeństwo i komfort? Dobierzemy wizerunek marki do branży, którą reprezentuje, dzięki czemu wzbudzamy zaufanie wśród klientów i odpowiemy na ich wszystkie potrzeby. 


Obietnice, czyli jak zyskać zaufanie klienta

 

Wzbudzenie zaufania klientów i zapewnienie sobie gwarancji, że zostaną z marką na dłużej jest możliwe poprzez dostarczanie im takich produktów bądź usług, które będą zgodne z tym, co marka obiecuje. Dobrze prowadzony branding odpowie klientom na pytanie kim jest dana marka, co robi oraz co najważniejsze - dlaczego to robi. W naszej komunikacji opieramy się na drabinie benefitów emocjonalnych i funkcjonalnych, których może dostarczyć korzystanie z produktów danej firmy. Określamy na ich podstawie wartości, na których się opiera marka oraz obietnice, które jest w stanie wypełnić.


Wizerunek firm i organizacji

 

Zajmujemy się także brandingiem korporacyjnym, pozwalającym na wykreowanie czytelnego i odpowiadającego na potrzeby klientów wizerunku. Podejmujemy wiele działań pozwalających na identyfikację firmy. Są to np. wizytówki, standy czy ścianki wystawiennicze.

 

Studio brandingowe - najlepszy sposób na wzrost rozpoznawalności marki

 

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu wyrazistej marki, która odpowiada na wszystkie potrzeby swoich klientów, nie zastanawiaj się i skorzystaj z usług naszego profesjonalnego studia brandingowego. Pomożemy Ci na budowanie rozpoznawalności zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

bottom of page