top of page

Agencja brandingowa Poznań

Nasza agencja brandingowa w Poznaniu to kuźnia wyjątkowych pomysłów i kompleksowych strategii, które przekładają się na sukces naszych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu spójnej, charakterystycznej i atrakcyjnej identyfikacji wizualnej, na którą składają się między innymi projektowanie graficzne oraz wzornictwo opakowań. 30-letnie doświadczenie pozwala nam na świadome, wysoce profesjonalne, a zarazem kreatywne podejście. Tworzymy rozwiązania, które nierzadko wyprzedzają o krok nowe trendy, sprawiając, że marka jest w stanie naprawdę zabłysnąć i odnieść niemały sukces.

 

Czym zajmuje się nasze studio brandingowe? Poznań

 

30 lat działania naszej agencji reklamowej w Poznaniu przyniosło nam ponad 600 udanych współprac, a w ich ramach – ponad 2000 projektów opakowań, które obecnie przyciągają wzrok na sklepowych półkach. Każdą naszą współpracę rozpoczynamy od dokładnego, profesjonalnego audytu zarówno marki, która jest naszym klientem, jak i jej konkurencji, by poznać jej atuty i słabości. Dzięki temu możemy w kompleksowy sposób podejść do wypracowywania dla niej strategii, która okaże się najskuteczniejsza.

W naszej agencji brandingowej w Poznaniu wypracowujemy strategię dla marki w ściśle konkretny sposób, który wypracowaliśmy na przestrzeni lat. W procesie tym bierzemy pod uwagę wszystkie kluczowe kwestie, takie jak między innymi światowe trendy, charakterystykę grupy docelowej czy sytuację rynkową. Tworzony przez nas wizerunek marki jest spójny i komunikuje odbiorcom korzyści, które zyskają dzięki zaufaniu firmie. Dzięki temu rośnie nie tylko jej rozpoznawalność, ale również atrakcyjność, co przekłada się na znacznie większe zyski ze sprzedaży.

 

Dlaczego nasza agencja brandingowa w Poznaniu jest tak skuteczna?

 

Wiemy, co sprawia, że klient patrząc na produkt, decyduje się go kupić. Działamy w oparciu o neurodesign, wykorzystując zagadnienia z zakresu psychologii oraz neuronauki, dzięki którym możemy przewidzieć, jak klient zareaguje na określony wizerunek marki i produktu oraz czy będzie chciał podjąć pożądane przez firmę działania, czyli najczęściej zakup. To, jak działa między innymi układ wzrokowy wpływający na podejmowanie decyzji, wykorzystujemy do wybrania odpowiedniego materiału na opakowanie oraz do tworzenia niepowtarzalnego wzornictwa, dopasowanego do określonej grupy odbiorców. W naszym studio brandingowym w Poznaniu powstają projekty, które zapadają w pamięć klientom i które szybko zaczynają oni kojarzyć z daną marką, co niezwykle pozytywnie wpływa na jej rozpoznawalność.

Studio DN. – agencja reklamowa w Poznaniu – pomogło wielu szeroko znanym obecnie firmom zaistnieć na rynku. Projekty opakowań cenionych producentów, które można spotkać na półkach sklepowych wielu branż, powstały w naszym studio brandingowym w Poznaniu. Odniosły sukces dzięki temu, że były spójne, dopasowane do profilu działalności marki, podkreślały jej zalety i przewagi, kierowały komunikat wprost do pożądanego odbiorcy w intrygujący sposób oraz uwzględniały to, jak odbiera on bodźce płynące z różnych zmysłów.
 

bottom of page