top of page

Chrups - rebranding

Modernizacja wizerunku produktów w portfolio marki Cukry Nyskie.

Cukry Nyskie mają ponad siedemdziesiąt lat tradycji cukierniczej w Polsce; to firma obecna także za granicą. Gdy firma rozwija się od 1949 roku, doskonaląc receptury i smak produktów nie może zapomnieć o wizerunku, który będzie zachęcał przyszłych i aktualnych klientów.

 

Chrups to marka dla młodych i taki powinien być jej wizerunek. Nowoczesny, smakowy i zachęcający do chrupania - zgodnie ze swoją nazwą. Chrupkość to cecha wyróżniająca produkty Cukrów Nyskich, a marka Chrups uosabia tę cechę najmocniej. Najwyższy czas pokazać to opakowaniem.

Chrups ma być mocny, szalony, wyróżniający się. To marka, po którą sięgają młodzi ludzie, więc jej paleta barw jest energetyczna i nieoczywista jak odbiorcy. Przyjęliśmy silne kodowanie kolorystyczne w oparciu o strategię pozycjonowania marki, audyt rynku i konkurencji oraz z uwzględnieniem trendów w projektowaniu i nie tylko. Chrups przyciąga także zdjęciem produktu - koniec z nudnymi wafelkami - pokazujemy chrupkość, delikatność i pyszność tego, co kryje się w opakowaniu.

ciastka wafelki chrups
bottom of page